ZAMÓWIENIA SKLEP: +48 570 51 84 54
zamowienia@plotyogrodowe.pl

ZAMÓWIENIA HURTOWE/EXPORT: +48 601 61 20 41
kontakt@plotyogrodowe.pl

...30 lat na rynku

TRADYCJA i DOŚWIADCZENIE

Marka płoty ogrodowe reprezentuje rodzinną firmę, zajmującą sie produkcją, handlem detaliczym, hurtowym oraz eksportem ekologicznych wyrobów, do produkcji których używana jest głównie wiklina i drewno. Ponad 30 lat, dostarczamy nasze produkty do domów i ogrodów w całej europie. Wszystkie używane do produkcji materiały pozyskujemy z polskich upraw. Mamy ogromne doświadczenie w tym co robimy. Pozwala nam to zachować jakość, która dla naszych klientów jest najważniejsza.

Zapraszamy do współpracy, oferujemy:

  • Palisady i płoty wiklinowe
  • Palisady i płoty łupane
  • Palisady i płoty drewniane
  • Maty / osłony wiklinowe
Image

Image

Jesteśmy w tym najlepsi

Naturalne płoty ogrodowe

Maty / osłony wiklinowe

Produkt idealnie nadający się jako osłona do ogrodu, na taras, balkon czy też wokół domu. Maty mogą być wykorzystywane min. do zabudowy barierek balkonowych, altan czy kontenerów na śmieci. Również, jako roleta, tło dla roślin, jako osłona donic oraz posesji. Produkt wielosezonowy.

Palisady i płoty drewniane

Produkty, który można wykorzystać, żeby w estetyczny sposób odgrodzić od siebie różne części swojego ogrodu. Nadaje się do wyznaczania ścieżek i granic dla rabat z kwiatami oraz stanowi drewniany element, który wzbogaci aranżację zielonej przestrzeni.

Palisady i płoty łupane

Płoty łupane wykonane są z kasztanowca, to doskonały i naturalny sposób na ogrodzenie Twojej działki i ogrodu. Płoty te, można bardzo łatwo zamocować oraz w prosty sposób łączyć i skracać do odpowiedniej długości, w zależności od Twoich upodobań.

Palisady i płoty wiklinowe

Płoty wiklinowe mają zastosowanie wszędzie tam, gdzie zależny nam na efekcie lekkości i uspokajającym charakterze ogrodu. Jest, to nietuzinkowa i efektowna dekoracja do Twojego ogrodu.

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI PRODUKTY

Oferowane przez firmę z ponad 30-to letnią tradycją.

+48 601 61 20 41lub

NAPISZ DO NAS