Zapaleni ogrodnicy wiedzą, ile wysiłku trzeba włożyć w to, żeby ich skrawek zieleni prezentował się nienagannie. Pielenie, sadzenie, nawożenie, przycinanie, to tylko część prac, jakie regularnie trzeba wykonywać na rabatach. Listę tę należy także rozszerzyć o planowanie przestrzeni. Wydzielenie stref na działce ułatwią natomiast nasze drewniane płotki i wiklinowe panele ogrodzeniowe.

Jesteśmy firmą rodzinną, lubimy pracować na naturalnych materiałach, a naszymi ekologicznymi wyrobami dzielimy się z klientami, którzy jak my, podzielają nasze zamiłowanie do natury. Jednym z naszych sztandarowych produktów są płotki ogrodowe wykonane z wikliny oraz drewna leszczynowego. Nasze projekty przywodzą na myśl rustykalne klimaty i sielskie motywy i pięknie wkomponowują się w otoczenie.

Niepozorny płotek drewniany ogrodowy będzie pełnił na działce ważną rolę. Odgrodzi i ozdobi poszczególne części Twojego ogrodu, wyznaczy granicę kwietnej rabaty, może też okalać żwirową alejkę lub stanowić samodzielny element aranżacyjny zielonej przestrzeni.

Każdy model paneli i płotków, który wychodzi z naszej pracowni, jest wykonany z najwyższą starannością. Wyroby ogrodzeniowe powstają z wdzięcznego leszczynowego drewna oraz pochodzącej z polskich upraw wikliny. Charakter drewna leszczynowego oraz proces parzenia wikliny przedłużają trwałość produktu, czyniąc go odpornym na wilgoć, pleśń oraz szkodniki.

Nasze drewniane palisady i panele występują w kilku różnych wersjach – w formie niewielkich i uroczych sztachetek oraz większych desek, które wyglądem przypominają skrzynie. Zachęcamy serdecznie do przejrzenia naszych projektów.