ZAMÓWIENIA SKLEP: +48 570 51 84 54
zamowienia@plotyogrodowe.pl

ZAMÓWIENIA HURTOWE/EXPORT: +48 601 61 20 41
kontakt@plotyogrodowe.pl

Wbijany - Wysokość 35cm

Wysokość 60cm

Wysokość 90cm

Słupek ogrodzeniowy leszczynowy

Wbijany - Wysokość 50cm

Wysokość 70cm

Wysokość 100cm

Wysokość 50cm

Wysokość 80cm

Wysokość 120cm

Furtka z leszczyny

Leszczyna jest doskonałym substytutem popularnego na zachodzie drewna pozyskiwanego z kasztanowca. Drewno to, jest o wiele droższe od środkowoeuropejskiej leszczyny, co powoduje, że za ogrodzenie z kasztanowca  trzeba więcej zapłacić – niepotrzebnie. Właściwości biologiczne obydwu drzew są na tyle zbliżone, że drewno leszczynowe z powodzeniem zastępuje oczekiwane od drewna kasztanowego cechy. Płot z leszczyny czy płot z kasztanowca posiadają te same właściwości.

Palisady i płoty z łupanej leszczyny, to doskonały i naturalny sposób na ogrodzenie działki i ogrodu. W naszej ofercie posiadamy różne wymiary płotów leszczynowych z możliwością wyboru odstępu pomiędzy poszczególnymi sztachetami, tak aby ogrodzenie z leszczyny wpasowało się idealnie w każdego rodzaju przestrzeń. Płoty leszczynowe wykonane są z najlepszej jakości leszczyny łupanej, pochodzącej z bieszczadzkich, podlaskich oraz ukraińskich lasów. Drut łączący poszczególne sztachetki, to drut stalowy ocynkowany, co zapewnia bardzo dobrą wytrzymałość na warunki atmosferyczne.

Płot łupany może być używany jako ogrodzenie działek, osłona grządek warzywnych lub podpora dla roślin pnących. Doskonale sprawdza się, jako ogrodzenie dla stawów, oczek wodnych. Jest idealnym rozwiązaniem, gdy chcemy ogrodzić zwierzęta hodowlane. Produkt jest całkowicie naturalny, nie zawiera w sobie związków chemicznych, co czyni go bezpiecznym dla ludzi, zwierząt czy roślin. Płoty te, można bardzo łatwo zamocować, łączyć i skracać do odpowiedniej długości, w zależności od oczekiwań, preferencji czy upodobań.

Płot leszczynowy nie wymagają impregnacji. W strukturze drewna leszczynowego znajdują się naturalne kwasy, garbniki i żywice. Stanowią one doskonałą naturalną i trwałą barierę ochronną przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi na wiele lat, spowalniając tym samym procesy starzenia się drewna.

W swojej ofercie posiadamy palisady, płoty, furtki oraz pale leszczynowe. Dzięki temu mają Państwo możliwość pełnej aranżacji przestrzeni z wykorzystaniem wszystkich potrzebnych elementów by zbudować ogrodzenie.

Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych oraz hurtowych.