Aktualnie na rynku dostępnych jest wiele produktów w których wykorzystane są materiały metalowe, plastiki, co powoduje sztuczny, banalny i nieestetyczny wygląd ogrodu. Ponadto produkty te wykonują maszyny, przez co tracą swój oryginalny urok. My obraliśmy inną drogę, drogę natury.

Materiał używany do produkcji ogrodzeń wiklinowych pozyskujemy z własnych upraw, dokładamy wszelkich starań by każdy płotek wiklinowy był wykonany z dokładnością i oczekiwaną przez naszych klientów jakością. Wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że każde obrzeże ogrodowe cechuje staranność wykonania. Płoty i płotki wiklinowe to najpopularniejsza wśród naszych klientów grupa produktów, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem oraz uznaniem za oferowaną przez nas jakość.

Płotki ogrodowe, wiklinowe to nie tylko 100% natury w ogrodzie, to również indywidualny charakter przestrzeni. Aktualnie rosnący trend rustykalnego wyglądu ogrodu doskonale łączy się z rustykalnym wyglądem naszych produktów. Każde obrzeże ogrodowe, panel ogrodzeniowy wykonane z wikliny, to inwestycja w niezaburzoną, naturalną formę przydomowego zacisza.

Obrzeże wiklinowe, pergola wiklinowa czy generalnie ogrodzenie z wikliny mają zastosowanie wszędzie tam, gdzie zależny nam na efekcie lekkości i naturalnym charakterze ogrodu. Płotek wiklinowy może pełnić funkcję parawanu dla zakątków wypoczynku, fragmentów rabat, oczek wodnych, osłona wiklinowa sprawdzi się również jako zabezpieczenie przed wścibskimi sąsiadami, wiatrem, kurzem czy liśćmi. Dodatkowo, palisada wiklinowa może być używana, jako przegroda kwiatów i krzewów lub po prostu, jako nietuzinkowa i efektowna dekoracja ogrodu. Każdy płot z wikliny nada ogrodowi oryginalny i ciekawy akcent. Obrzeże ogrodowe wykonane z wikliny charakteryzuje wiele zalet, między innymi to, że są one całoroczne i odporne na ciągle zmieniające się z warunki atmosferyczne.

Płoty wiklinowe są bardzo łatwe w montażu, produkowane są w wielu rozmiarach, dzięki czemu można je dopasować idealnie do ogrodowego zacisza i cieszyć się jego piękną aranżacją przez cały rok. Jest to produkt ekologiczny w pełni biodegradowalny.